rahbari
آرشیو خبر

اخبار اسلایدر

1402/11/16
دکتر قربانی در مراسم تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب:

حضور گسترده مردم در 22 بهمن و انتخابات مهر دیگری بر تاریخ و اوراق زرین حضور حماسی ملت ایران خواهد زد

معاون پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان امور دانشجویان گفت: حضور گسترده مردم در 22 بهمن و انتخابات مهر دیگری بر تاریخ و اوراق زرین حضور حماسی ملت ایران خواهد زد.

حضور گسترده مردم در 22 بهمن و انتخابات مهر دیگری بر تاریخ و اوراق زرین حضور حماسی ملت ایران خواهد زد
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، دکتر عباس قربانی معاون پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان امور دانشجویان در آیین تجدید میثاق دانشگاهیان با آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) و تجدید عهد با مقام معظم رهبری که در حرم مطهر امام خمینی «ره» برگزار شد با بیان اینکه حضرت امام خمینی«ره» بنیانگذار کبیر انقلاب و جمهوری اسلامی ایران، محی الدین و المسلمین ،احیاگر اسلام و مسلمانان در عصر کنونی و آغازگر رنسانس و تجدید حیاط علمی - فرهنگی جهان اسلام است؛ گفت: انقلاب اسلامی که در خاورمیانه و غرب آسیا  به عنوان هارتلند جهان شکل گرفته است، علاوه بر منابع انرژی زیر زمینی، به عنوان منبع استراتژیک و قوی ترین منبع تولید سرمایه اجتماعی در این منطقه بقوت می‌تواند تمدن ساز و نجات بخش باشد. امیدواریم این عصر، عصر اسلام و به عبارتی رهایی جهان از قید ستم زورمداران عالم باشد.

وی با بیان اینکه انجام انقلاب سخت نیست اما حفظ دستاوردهای آن باتوجه به  این که دشمنان زورگویی در این میان هستند، بسیارحیاطی و ضروری است؛ اظهار کرد: دشمنان ما قدرت نظامی، مالی و دستگاه‌های رسانه ای برتری برای جنگ رسانه‌ای دارند و تلاش می‌کنند تا جایگاه شهید و جلاد و حق و باطل را در نظر مردم عوض کنند.

معاون پشتیبانی و مدیریت منابع افزود: تجربه نیز در کشورهای دیگر وجود دارد به عنوان مثال در کشور شیلی، رهبری که انقلاب کرد را به عنوان قاتل زنجیره‌ای نشان دادند و مردم را به خیابان‌ها فراخواندند و پس از آن یک ژنرال پینوشه دیکتاتور را به مدت بیش از 25 سال جایگزین رهبر آن انقلاب نمودند.

دکتر قربانی با بیان اینکه امروز ملت ما بیدار است و با وجود گذشت 45 سال از عمر انقلاب، به علت کثرت فتنه  ها تجربه 450 ساله را کسب کرده است؛ تصریح کرد: ملت بزرگ ایران قدردان زحمات امام راحل و انقلاب اسلامی است و حضور دانشگاهیان و دیگر دستگاه‌ها در این مرقد نشان دهنده تجدید میثاق مردم با آرمان های انقلاب اسلامی و در میدان بودن مردم شریف ایران است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم در این آخرالزمان که مسلمانان غربال خواهند شد، وظیفه تاریخی خود که از سال 57 آغاز نموده‌اند را با قد و قامت رسا به پیش ببرند و ان شاء الله حضور گسترده مردم در 22 بهمن ماه و پس از آن در انتخابات  مجلس شورای اسلامی که در اسفند ماه برگزار می‌شود همچون گذشته مهر دیگری بر تاریخ و اوراق زرین حضور حماسی ملت ایران خواهد زد.

 

نظر شما
نام  
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

دسترسی سریع به ادارات