سازمان امور دانشجویان

rahbari
آرشیو خبر

اخبار اسلایدر

1402/11/16
دکتر تقی‌زاده در مراسم تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب:

مردم ایران با شرکت و حضور حداکثری در انتخابات، قدرت سیاسی کشور در تعاملات بین‌المللی را بالا ببرند

مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر گفت: مردم ایران با شرکت و حضور حداکثری در انتخابات، قدرت سیاسی کشور در تعاملات بین المللی را بالا ببرند.

مردم ایران با شرکت و حضور حداکثری در انتخابات، قدرت سیاسی کشور در تعاملات بین‌المللی را بالا ببرند
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، دکتر سید فردین تقی‌زاده مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر در آیین تجدید میثاق دانشگاهیان با آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) و تجدید عهد با مقام معظم رهبری که در حرم مطهر امام خمینی «ه» برگزار شد با بیان اینکه امروز به دور هم جمع شده‌ایم تا با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق کنیم؛ گفت: یکی از آرمان‌های انقلاب شکوهمند اسلامی، مردمی سازی دولت بود به طوری که مردم در تصمیم‌سازی‌ها شرکت کنند و حضور فعال داشته باشند.

وی افزود: یکی از جلوه‌های مردمی سازی، شرکت در انتخابات است بنابراین مردم عزیز باید در انتخابات شرکت کنند تا اراده خود در قانونگذاری و مدیریت کشور را به صورت غیر مستقیم اعمال نمایند.

مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگرتصریح کرد: با توجه به اینکه مشارکت و حضور حداکثری در انتخابات باعث افزایش قدرت سیاسی کشور در تعاملات بین المللی می شود بنابراین از همه آحاد جامعه انتظار می رود برای ایجاد پشتوانه قوی در تعاملات بین‌المللی در انتخابات شرکت نمایند.

 

نظر شما
نام  
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

دسترسی سریع به ادارات