آرشیو خبر

اخبار اسلایدر

1402/8/16

آیین معارفه بازرس موضوع ماده ۹۱ قانون مدیریت خدمات كشوری برگزار شد

مدیر کل دفتر نظارت و ارزیابی سازمان امور دانشجویان طی حکمی از سوی وزیر علوم به عنوان بازرس موضوع تبصره یک ماده «۹۱» قانون مدیریت خدمات کشوری منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، دکتر محمد علی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی «مجتبی شرانجانی» را به عنوان بازرس موضوع ماده (۹۱) قانون مدیریت خدمات کشوری در سازمان امور دانشجویان منصوب کرد.

آیین معارفه و ابلاغ حکم بازرس موضوع تبصره یک ماده (۹۱) قانون مدیریت خدمات کشوری در سازمان امور دانشجویان با حضور دکتر هاشم داداش‌پور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان و مدیرکل دفتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.

در بخشی از این حکم آمده است: انتظار دارد با جدیت و پشتکار در محدوده تخلفات این ماده (رشوه‌خواری و سوءاستفاده از مقام اداری) بازرسی‌های لازم را به عمل آورده و ضمن رعایت بی‌طرفی و امانت‌داری، گزارش‌های متقن خود را مطابق با ترتیبات مقرر در دستورالعمل اجرایی مواد «۹۱ و ۹۲» قانون تهیه و ارائه نمایید.

لازم به ذکر است مطابق تبصره یک ماده (۹۱) این قانون، دستگاه های اجرايی موظفند علاوه بر نظارت مستقيم مديران از طريق انجام بازرسی های مستمر داخلی، توسط بازرسان معتمد و متخصص در اجرای اين ماده نیز نظارت مستقيم نمايند.

نظر شما
نام  
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

دسترسی سریع به ادارات