اخبار سازمان امور دانشجویان

آیین نکوداشت دانش‌آموختگان بین‌المللی سراسر کشور با حضور رئیس سازمان امور دانشجویان برگزار می‌شود

آیین نکوداشت دانش‌آموختگان بین‌المللی سراسر کشور با حضور رئیس سازمان امور دانشجویان برگزار می‌شود

آیین نکوداشت دانش‌آموختگان بین‌المللی سراسر کشور از فردا 21 تیر ماه در مشهد مقدس آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، آیین نکوداشت دانش‌آموختگان بین‌المللی سراسر کشور با هدف عمق بخشی در ارتباطات فرهنگی ملل در بستر فرهنگ غنی ایران اسلامی، تعمیق ارتباطات عاطفی،  تقویت و استمرار بخشی به ارتباطات دانش‌آموختگان، در شهر مشهد همزمان با دهه امامت و ولایت و در کنار مضجع شریف علی ابن موسی الرضا «ع» و به همت اداره کل دانشجوان بین‌الملل سازمان امور دانشجویان و به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

مراسم  نکوداشت دانش‌آموختگان بین‌المللی دختر سراسر کشور از فردا 21 تیر ماه آغاز می‌شود و تا 23 تیر ماه ادامه دارد. آیین نکوداشت دانش‌آموختگان بین‌المللی پسر سراسر کشور نیز 24 لغایت 26 تیر ماه برگزار می‌شود.

در این آیین که در صحن علی ابن موسی رضا «ع» برگزار می‌شود دکتر هاشم داداش‌پور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان نیز حضور خواهد داشت.

دانشجویان بین‌الملل از بیش از 20 ملیت و 43 دانشگاه در این آیین شرکت می‌کنند و برنامه‌های متنوع فرهنگی، آموزشی با نگاه تخصصی به دانشجویان بین‌الملل برای آن‌ها طرح‌ریزی شده است.

گفتنی است؛ این آیین سابقه برگزاری در سال‌های گذشته را داشته است اما برای اولین بار است که بعد از دوران کرونا به این شکل و نگاه تخصصی به دانشجویان بین‌الملل برنامه‌ریزی شده است.

 

 

 

 

مطلب قبلی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی: دانشجویان با مباحث فلسفی و ادبیات مبارزه با استکبار آشنا شوند تا پیام بیداری انتقال یابد
مطلب بعدی المپیادها حلقه مفقوده اتصال بسیاری از اتفاقات علمی و پژوهشی هستند
Print
150 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

نشانی: تهران، میدان فردوسی، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان شهید موسوی (فرصت جنوبی)، پلاک 27

پست الکترونیک:

info@saorg.ir


کدپستی: 44734-15819 - صندوق پستی: 1117-15815

تلفن گویا:

 021-96664000-9
دبیرخانه مرکزی:
021-96664701  و  96664461-021
نمابر:
021-88594019