مديرکل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر اعلام کرد: ميهاني دانشجويان شاهد و ايثارگر متقاضي ، براي نيمسال اول تمديد شد

1399/06/10 14:38

مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر اعلام کرد: دانشجویانی که در سنوات قبل در نزدیکترین دانشگاه محل سکونت خود میهمان بوده اند میهمانی آنها یک نیمسال دیگر تمدید می شود تا در صورت عادی شدن شرایط مجدداً در مورد وضعیت آنها تصمیم گیری شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، دکتر سید فردین تقی زاده گفت: آن دسته از دانشجویانی که مدت مجاز میهمانی آنها (4 نیمسال) به اتمام رسیده است چنانچه واجد شرایط انتقال و یا میهمانی دائم می باشند حکم مربوطه صادر و در صورت عدم احراز شرایط جهت ادامه تحصیل به دانشگاه مبدا باز می گردند.


وی افزود: برای سایر دانشجویان با توجه به شیوع ویروس کرونا و اینکه در بسیاری از دانشگاه ها نمرات تمام دروس خصوصاً دروس عملی در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 تاکنون ثبت نشده است لذا میهمانی تمام دانشجویانی که قبلا میهمان بوده اند را یک ترم دیگر تمدید کردیم و جهت تمدید حضور برای نیمسال های آتی در دانشگاه مقصد در بهمن ماه تصمیم گیری خواهد شد.

دکتر تقی زاده در تشریح فرآیند سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر گفت: سامانه سجاد به مدت یکماه از تاریخ 99/3/20 لغایت 99/4/20 برای ثبت تقاضای دانشجویان شاهد و ایثارگر فعال بود و تعداد 330 نفر در این سامانه تقاضای خود را ثبت نمودند.

و ی افزود: پس از ثبت تقاضاها در سامانه سجاد، مدیران امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های مبدا اطلاعات متقاضیان را بررسی و نظر خود را در سامانه اعلام کردند که در این مرحله دانشجویانی که حائز شرایط آئین نامه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر نبودند درخواستشان لغو و در خصوص سایر دانشجویانی که اطلاعات آنها مورد تایید دانشگاه بوده است درخواست انها جهت بررسی در کمیسیون نقل و انتقال ستاد شاهد به این اداره کل ارسال شد که پس از بررسی های لازم نتیجه از طریق سامانه سجاد اعلام گردید.

دانشجویان با مراجعه به سامانه و درج کد رهگیری می توانند از نتیجه درخواست خود مطلع شوند.

NotFoundImage

استفاده از مطالب و اخبار پورتال با ذکر منبع (آدرس صفحه) بلامانع است