مديرکل دفتر مشاوره و سلامت: با حضور وزير علوم اختتاميه کمپين بزرگ دانشجويي در خانه بمانيم برگزار مي شود

1399/04/01 13:09

مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان گفت: بیش از 3 هزار اثر به کمپین دانشجویی در خانه بمانیم ارسال شده است و آیین اختتامیه این کمپین با حضور وزیر علوم 10 تیرماه برگزار می شود .
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، دکتر منصوره السادات صادقی اظهار داشت: دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان با همکاری مراکز مشاوره و بهداشت و کانون همیاران سلامت روان و بهداشت در موضوع کرونا، دو پویش شامل مسابقه کشوری ترم کرونایی و کمپیین دانشجوبی در خانه بمانیم برگزار کرد. که اختتامیه مسابقه ترم کرونایی 10 خردادماه با همکاری مرکز مشاوره دانشگاه تهران با انتخاب ۲۲ اثر برگزار شد و اختتامیه کمپین بزرگ دانشجویی در خانه بمانیم 10 تیرماه با حضور وزیر علوم برگزار می شود.
مدیرکل امور مشاوره و دفتر سلامت امور دانشجویان افزود: برگزاری کمپین بزرگ دانشجویی از 6 فروردین ماه آغاز شد و با استقبال بی نظیری مواجه شد شود و بیش از ۲۰۰ مرکز مشاوره و بهداشت و کانون همیاران سلامت روان و بهداشت در این کمپین فعالیت داشتند.
وی افزود: در طی دوران قرنطینه کارگاه های آنلاین کشوری در حوزه سلامت روان با همکاری مرکز مشاوره دانشگاه تهران برای دانشجویان برگزار شد و بیش از ده هزار دانشجو در کل کشور در این کارگاه ها شرکت کردند.
همچنین دانشگاه های دیگر از جمله علامه طباطبایی، صنعتی شریف، الزهرا، و ...نیز در برگزاری کارگاه های آنلاین با دفتر مشارکت داشته اند.
دکتر صادقی تاکید کرد دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان از نخستین روزهای شیوع کرونا به شکل فعالانه و مستمر موضوع آگاهی بخشی و راهنمایی به دانشجویان و همچنین ابلاغ به روز شده پروتکل های بهداشتی را که با همکاری مراکز بهداشت تهیه شده بود، دنبال کرده است و تا زمان اعلام وضعیت سفید در کشور به فعالیت های خود در این حوزه ادامه می دهد.

NotFoundImage

استفاده از مطالب و اخبار پورتال با ذکر منبع (آدرس صفحه) بلامانع است