با حضور دکتر صديقي؛ مراسم معارفه رئيس فدراسيون دانشگاهي برگزار شد

1399/07/13 15:39

با حضور معاون وزیر و رییس سازمان امور دانشجویان مراسم تودیع دکتر علیزاده و معارفه آقای بشیریان رئیس جدید فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی کشورمان با حضور دکتر صدیقی معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان ، دکتر مطیعی رئیس صندوق رفاه دانشجویان، مهندس پرهیزکار معاون پشتیبانی و مدیریت منابع، دکتر علم معاون دانشجویان داخل ، دکتر قراخانلو مشاور رئیس رئیس سازمان و رئیس اکادمی ملی المپیک ، دکتر علیزاده مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان، خوشگفتار مشاور ریاست سازمان و دکتر شریف نژاد رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم در محل فدراسیون برگزار شد.

بشیریان : از اولویت های فدراسیون برگزاری شورای عالی ورزش دانشگاه ها است
رئیس فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی گفت: یکی از اولویت های فدراسیون فدراسیون برگزاری شورای عالی ورزش دانشگاه ها می باشد که میتواند مشکلات پیش رو را مرتفع نماید.
هادی بشیریان افزود: تمام برنامه های فدراسیون با مشورت از همه بخش های ورزش دانشگاهی و ورزش کشور و با نظارت هیات رئیسه و رهنمودهای مسئولین آموزش عالی دنبال خواهد شد.
وی تصریح کرد: در تلاش هستم تا تشکیلات فدراسیون و انتخاب اعضا و مسئولین منطبق با استانداردهای ausf وFISU و الگوبرداری از سازمان های بین المللی است و در کنار آن اولویت برنامه های من توسعه ورزش دانشگاهی در بخش داخلی، حرفه ای و بین المللی است.
وی ادامه داد: یکی دیگر از اولویت های فدراسیون پررنگ تر کردن نقش بانوان در اعزام ها و برنامه های ورزش بین المللی دانشگاهی و برون سپاری برنامه ها و اعزام ها به بخش های مختلف ورزش آموزش عالی و تلاش می کنیم تا این امر محقق شود.
همچنین تقویت هیات های ورزش دانشگاهی استانی ، بهره از همه پتانسیل ورزش دانشگاهی و پیش بینی برگزاری المپیاد ملی منظور کشف استعدادهای دانشجویان در امر ورزش و تقویت فضای شور و نشاط و شادابی در میان دانشجویان و دانشگاهیان، شناخت و بهره گیری از ظرفیت های موجود در دانشگاه ها را در کنار فعالیت های فدراسیون است.
انتخابات فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی 5 مهرماه با حضور 4 کاندید به ریاست وزیر علوم برگزار شد. در این انتخابات هادی بشیریان با کسب 26 رای در مجمع موفق به کسب کرسی ریاست این فدراسیون برای چهارسال شد.


NotFoundImage

استفاده از مطالب و اخبار پورتال با ذکر منبع (آدرس صفحه) بلامانع است