منصوره سادات صادقي خبر داد: 15 دي آخرين مهلت ارسال اثر به جشنواره ملي فرهنگي، هنري و بهداشت رواني

1399/08/17 13:35
مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان گفت: ۱۵ دی ماه آخرین مهلت ارسال اثر به نخستین جشنواره ملی، فرهنگی، هنری و بهداشت روانی است.
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان منصوره سادات صادقی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره ملی، فرهنگی، هنری و بهداشت روانی با شعار سلامت روان برای همه، افزود: این جشنواره توسط دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، مرکز مشاوره دانشگاه تهران همچنین با همکاری مراکز مشاوره دانشگاه های مناطق ١٠ گانه، کانون همیاران سلامت روان و مراکز مشاوره سایر دانشگاه ها ۱۰ اسفندماه ۹۹ برگزار خواهد شد.
وی محورهای جشنواره را سلامت روانی، خودمراقبتی، سواد سلامت روان، همدلی، مسوولیت پذیری، تاب آوری و نشاط اجتماعی اعلام کرد.
صادقی زمان پایان مهلت ارسال آثار را ۱۵ دی ماه اعلام کرد و گفت: این جشنواره در ۲ بخش فرهنگی رسانه ای و هنری برگزار می شود. بخش فرهنگی رسانه ای به دریافت آثاری از جمله شعر، داستان کوتاه، مقاله خبری، تیتر خبری و بخش هنری به دریافت آثاری مانند عکس، نقاشی، کاریکاتور، فیلم کوتاه انیمیشن و موشن گرافی اختصاص یافته است.
مدیرکل مرکز مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان، مخاطبان این جشنواره را دانشجویان دانشگاه های کشور اعلام کرد و ادامه داد: دانشجویان با ارایه آثار خود در قالب های اعلام شده می توانند با خلق حرکتی کم نظیر و ایجاد جریانی پویا، زمینه ارتقای سواد سلامت روان و افزایش سیستم ایمنی جامعه دانشگاهی را در دوران کرونا و پساکرونا فراهم آورند.
این مسوول سازمان امور دانشجویان با اشاره به رویدادهایی که از بهار امسال توسط دفتر مشاوره و سلامت سازمان شکل گرفته است، خاطرنشان کرد: از مهمترین رویدادهای سال ۹۹ می توان مسابقه کشوری ترم کرونایی، کمپین بزرگ دانشجویی کشوری در خانه بمانیم، پویش خداقوت به دانشجو در ایام امتحانات، کمپین من ماسک می زنم، پویش دانشجویی سلامت روان برای همه، مسابقات کشوری دومینو، پانتومیم، سایکوماسک همچنین نخستین کنگره ملی دانشگاه و کووید ۱۹ در دی ۹۹ را بیان کرد.
لازم به ذکر است: اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره یاد شده در این درگاه الکترونیکی قرارداده شده است : https://mentalhealthfest.ut.ac.ir/

NotFoundImage

استفاده از مطالب و اخبار پورتال با ذکر منبع (آدرس صفحه) بلامانع است