اطلاعيه اداره کل امور دانش آموختگان در خصوص تشکيل پرونده الکترونيکي در سامانه سجاد

1399/03/26 15:13

اداره کل امور دانش آموختگان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: جهت هرگونه ارزشیابی مدارک تحصیلی تشکیل پرونده الکترونیکی در سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان ضروری است.
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان در اطلاعیه این اداره کل آمده است: متقاضیان ارزشیابی مدارک تحصیلی می بایست با مراجعه به آدرس https://portal.saorg.ir/registration-the-applicant ثبت نام و جهت تشکیل پرونده الکترونیکی در اداره کل امور دانش آموختگان به منظور ارزشیابی مدارک تحصیلی خارجی به بخش خدمات سامانه مراجعه نمایند .
لازم به توضیح است متقاضیان می توانند جهت ثبت نام اولیه به نشانیhttps://portal.saorg.ir/registration-the-applicant مراجعه و پس از انجام ثبت نام، جهت تشکیل پرونده الکترونیکی در اداره کل امور دانش آموختگان به منظور ارزشیابی مدارک تحصیلی خارجی به بخش خدمات سامانه مراجعه نمایند
شایان ذکر است فرآیند ثبت نام همراه با جزئیات تکمیلی در بخش راهنمای استفاده از سامانه در سایت مذکور قابل مشاهده می باشد .

لطفأ قبل از ثبت نام در سامانه، اعتبار دانشگاه محل تحصیل و نیز ضوابط و مقررات عمومی مندرج در وب گاه این اداره کل به نشانی grad.saorg.irرا مطالعه فرمایید و در صورت احراز اعتبار محل تحصیل و مطابق بودن مدارک تحصیلی اخذ شده با ضوابط و مقررات یاد شده، نسبت به ثبت نام اقدام فرمایید. لازم به ذكر است در صورت عدم احراز شرایط یاد شد، هزینه پرداخت شده جهت ارزشیابی عودت داده نمی شود.
لطفاً از بارگذاري کپی ناخوانا و یا ناقص مدارک جداً خودداری فرمایید.
چنانچه كليه مقاطع تحصيلي، خارج از كشور اخذ شده باشد لازم است نسبت به ثبت درخواست هر مقطع به طور جداگانه اقدام فرماييد.
بررسی و ارزشیابی مدارک مربوط به رشته های پزشکی و پیراپزشکی به عهده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد لذا از بارگذاری مدارک مربوط به این رشته ها جدا خودداری فرمایید.

گفتنی است متقاضیان می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل در بازیابی اطلاعات و یا ثبت درخواست با کارشناسان بخش پشتیبانی سامانه از طریق لینک https://portal.saorg.ir/online-support و یا کارشناسان حوزه مربوطه از طريق ايميل های ذيل در ارتباط باشند:
خانم احمدي (کارشناس کشورهای آمريكا و كانادا)
Ext1_grad@saorg.ir
خانم بهزادي (کارشناس کشورهای روسيه، بلاروس، اكراين، شرق اروپا، كشورهاي مشترک المنافع CIS و استراليا)
Ext2_grad@saorg.ir
خانم کیدری (کارشناس کشورهای ايتاليا، پرتغال، اسپانيايي زبان و فرانسوی زبان)
Ext4_grad@saorg.ir
خانم خسروي (کارشناس کشورهای انگلستان، آلمان، اتريش، سوييس، زلاندنو، ايرلند و كشورهاي آفريقايي)
Ext5_grad@saorg.ir
آقای سعيدي (کارشناس کشورهای اسكانديناوي، يونان، قبرس و تركيه)
Ext8_grad@saorg.ir
آقای محمدی (کارشناس کشورهای شبه قاره هند، جنوب شرق آسيا و عرب زبان)
Ext10_grad@saorg.ir

NotFoundImage

استفاده از مطالب و اخبار پورتال با ذکر منبع (آدرس صفحه) بلامانع است