تقدير رئيس فدراسيون ورزش هاي دانشگاهي آسيا از رئيس سازمان امور دانشجويان

1399/10/17 15:20

رئیس و دبیر کل فدراسیون ورزش های دانشگاهی آسیا طی نامه ای از رئیس سازمان امور دانشجویان و مسئولین دانشگاهی و ورزشی ایران برای میزبانی و برگزاری مسابقات شطرنج دانشجویان آسیا تقدیر کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، پس از برگزاری مسابقات قهرمانی شطرنج دانشجویان آسیا به میزبانی کشور ایران ژو یانکینگ رئیس و کنی چو دبیر کل فدراسیون ورزش های دانشگاهی آسیا از دکتر صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان، دکتر احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و بشیریان رئیس فدراسیون دانشگاهی برای برگزاری موفق مسابقات شطرنج دانشجویان آسیا طی نامه های جداگانه تقدیر و تشکر کردند.
بنابراین گزارش در بخشی از متن این نامه آمده است اینکه علی رغم بازه زمانی فشرده و شرایط چالش برانگیز ناشی از کرونا، فدراسیون ملی ورزش دانشگاهی ایران میزبانی این مسابقات را تحت رهبری آقای بشیریان به خوبی انجام داد بسیار قابل تقدیر است.
کارایی بالای کادر اجرایی و ایده های خلاقانه در برگزاری اختتامیه و توزیع مدال باعث برگزاری شایسته این رویداد شد.
گرچه از فدراسیون فعالی که طی پنج سال گذشته از 18 رویدادی که توسط فدراسیون آسیا برگزار شده در 11 رویداد شرکت نموده است چنین مدیریتی انتظار می رفت. هنوز تجربه خوشایند اقامت در ایران در سال 2012 در برگزاری اولین مسابقات فوتسال دانشگاه های آسیا و سومین کنفرانس علوم ورزشی دانشگاه های آسیا را به یاد داریم.
لازم به ذکر است رقابت های شطرنج دانشجویان دانشگاه های آسیا از ۲۴ آذر تا ۹ دی ماه سال جاری با همکاری فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران به صورت آنلاین در دو بخش مردان و زنان به میزبانی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی برگزار شد.

NotFoundImage

استفاده از مطالب و اخبار پورتال با ذکر منبع (آدرس صفحه) بلامانع است