پيام تبريك رئيس سازمان امور دانشجويان به مناسبت موفقيت ارزشمند تيم هاي ملي شطرنج دانشجويان جمهوري اسلامي ايران

1399/10/09 18:21

دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر و رئيس سازمان امور دانشجويان با ارسال پیامی كسب یک مدال طلا و احراز مقام نايب قهرماني تیم پسران و سومی تيم دختران دانشجو را در مسابقات شطرنج قهرمانی دانشجویان آسیا را تبريك گفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان،در پیام رئیس سازمان امور دانشجویان آمده است:
كسب مقام نايب قهرماني تیم پسران و سومی تيم دختران دانشجو را در مسابقات شطرنج قهرمانی دانشجویان آسیا 2020 ،تلاش هاي ارزشمند دانشجويان ورزشكار را نتيجه برنامه ريزي فدراسيون ملي ورزش هاي دانشگاهي و حمايت هاي مسئولان ورزش دانشگاه ها و ورزش كشور دانسته، كه همواره در راستاي تحقق اهداف دولت تدبير و اميد و توجه ويژه به سلامت و نشاط قشر جوان كشور دلسوزانه اهتمام مي ورزند.
دانشجويان كشور طي سال هاي اخير در عرصه هاي مختلف كشور خوش درخشيدند و با كسب مقام در ميادين بين المللي پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران را در سطح جهان به اهتزاز در آوردند.
اينجانب ضمن تقدير و ارج نهادن به تلاش اعضاء و كادر فني تيم ملي شطرنج دانشجويان و كسب یک مدال طلای انفرادی و احراز مقام نايب قهرماني تیم پسران و سومی تيم دختران در مسابقات شطرنج دانشجويان آسیا، اين موفقيت را به جامعه ورزش دانشگاهي و ورزش كشور و خانواده هاي آن ها تبريك عرض نموده و سرافرازي هرچه بيشتر قهرمانان ايران اسلامي را از خداوند متعال خواستارم.

NotFoundImage

استفاده از مطالب و اخبار پورتال با ذکر منبع (آدرس صفحه) بلامانع است