آيين توديع و معارفه ذيحساب و مديركل امور مالي سازمان امور دانشجويان برگزار شد

1399/04/02 08:20

با حضور رئیس و مدیران کل سازمان امور دانشجویان، آیین معارفه جعفر پاک مهر، ذیحساب و مدیركل امور مالی سازمان امور دانشجویان و تجلیل از خدمات فرشته بالایی صومعه ذیحساب سابق این سازمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، دکتر مجتبی صدیقی، رئیس سازمان امور دانشجویان در این آیین از خدمات خانم بالایی در طول سالها خدمت صادقانه بعنوان ذیحساب در این سازمان قدردانی و برای وی در وزارت میراث فرهنگی و گردشگری آرزوی توفیق کرد.
وی افزود: خانم بالایی ضمن رعایت اصول قانونی و موازین حرفه ای همکاری بسیار خوبی با مدیران سازمان امور دانشجویان داشت و مانند یک عضو سازمان برای پیشبرد اهداف آن تلاش و پیگیری داشت.
معاون وزیر علوم با ابراز رضایت از همکاری چندین ساله خانم بالایی، جدا شدن وی از سازمان امور دانشجویان را بر اساس روال وزارت امور اقتصاد و دارایی بر جابجایی ذیحسابان بعد از چند سال خدمت در یک دستگاه دانست.
دکتر صدیقی با تبریک انتصاب جعفر پاک مهر به عنوان ذیحساب و مدیركل امور مالی سازمان امور دانشجویان، ضمن تاکید بر همکاری مدیران سازمان امور دانشجویان با ذیحساب جدید، برای وی آرزوی موفقیت کرد.
گفتنی است پیش از این سیدرحمت اله اکرمی، معاون نظارت مالی و خزانه داری کل کشور طی حکمی جعفر پاک مهر را به سمت ذیحساب و مدیرکل امور مالی سازمان امور دانشجویان منصوب کرده بود و با حکم معاون نظارت مالی و خزانه داری کل، فرشته بالایی به عنوان ذیحساب و مدیرکل امور مالی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منصوب شده است.

NotFoundImage

استفاده از مطالب و اخبار پورتال با ذکر منبع (آدرس صفحه) بلامانع است