اسامي برگزيدگان بيست و هشتمين دوره جشنواره دانشجوي نمونه اعلام شد

1398/12/03 16:54

درمر اسمی که با حضور معاون اول رئیس جمهوری، وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان ، معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد؛ دانشجویان نمونه کشور معرفی و از آنان تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان،دکتر مجتبی صدیقی، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان در این جشنواره، اظهار داشت: این مراسم برای هفتمین بار در دولت تدبیر و امید برگزار می شود.
وی افزود: امسال تغییراتی در آیین نامه و شیوه نامه دانشجوی نمونه کشوری مانند افزودن شاخص های فناوری اعمال و کنترل های بخش پژوهشی خیلی جدی تر شد.
معاون وزیر علوم با ارائه آماری از ۳۰ دانشجوی برگزیده در این جشنواره گفت: تعداد ۷۴۸ دانشجو از ۲ وزارتخانه علوم و بهداشت برای شرکت در این جشنواره به رقابت پرداختند که ۱۰ درصد اول دانشجویان به صدر کشور آمدند.
رییس سازمان امور دانشجویان خاطرنشان کرد: از ۱۳ دانشجوی برگزیده دانشگاه های وزارت علوم، ۱۰ نفر مرد و سه نفر زن همچنین از ۱۰ دانشجوی برگزیده دانشگاه های وزارت بهداشت، هشت نفر مرد و ۲ نفر زن هستند.
مجتبی صدیقی، رییس سازمان امور دانشجویان امروز شنبه در مراسم تقدیر از این دانشجویان از افزایش بیش از ۵۰ درصدی جوایز نقدی خبر داد.
بنا براین گزارش در بیست و هشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه کشور 30 دانشجو به عنوان دانشجوی نمونه معرفی شدند که از این تعداد، 13 دانشجو از دانشگاههای وابسته به وزارت علوم، 10 دانشجو از گروه علوم پزشکی و دانشگاههای وابسته به وزارت بهداشت و 7 دانشجو نیز منتخب دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

گفتنی است در این مراسم رئیس صندوق رفاه دانشجویان ، معاون امور دانشجویان داخل ، مدیر کل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان ، روسای تعدادی از دانشگاههای و مدیران آموزش عالی کشور و خانواده های برگزیدگان حضور داشتند.
براساس این گزارش، اسامی دانشجویان برگزیده براساس مقاطع تحصیلی به شرح ذیل است.
NotFoundImage

استفاده از مطالب و اخبار پورتال با ذکر منبع (آدرس صفحه) بلامانع است