معاون امور دانشجويان داخل : دانشجويان نمونه کشوري با توجه به شرايط جديد انتخاب مي شوند

1399/02/23 13:26

معاون امور دانشجویان سازمان امور دانشجویان گفت: از دانشگاه ها خواسته ایم شیوه انتخاب دانشجویان نمونه را با توجه به شرایط جدید به معاونت دانشجویان داخل سازمان را ارائه کنند.
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر محمدرضا علم در زمینه شیوه انتخاب دانشجویان نمونه با توجه به شرایط جدید گفت: از دانشگاه ها خواسته ایم تا نظرات خود را در این خصوص به معاونت دانشجویان داخل سازمان ارایه کنند.
وی ادامه داد: از معاونان دانشجویی دانشگاه ها خواسته ایم که هر برنامه و نظری در خصوص چگونه برگزار شدن و انتخاب دانشجویان نمونه با توجه به شرایط جدید دارند ارسال کنند.
معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: فراخوان دانشجویان نمونه مرداد ماه سال جاری خواهد بود برهمین اساس تا آن زمان دانشگاه ها فرصت دارند برنامه و نظرات خود را در خصوص شیوه انتخاب دانشجویان نمونه در شرایط جدید اعلام کنند.
به گزارش مهر، تمامی دانشجویان دانشگاه های دولتی، غیرانتفاعی و پژوهشگاه های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، همچنین دانشگاه های، پیام نور و فرهنگیان می توانند در این جشنواره دانشجویان نمونه کشوری شرکت کنند.
تمام مراحل ثبت نام و مرحله داوری دانشگاهی و داوری مرحله کشوری در سامانه الکترونیکی انجام می پذیرد و فرآیند داوری جشنواره دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و کشوری صورت می گیرد.
در مرحله نخست انتخاب دانشجویان نمونه، دانشجویان متقاضی در سطح دانشگاه به رقابت می پردازند و آن دسته از دانشجویانی که برترین امتیازات را بر اساس آیین نامه و صرف نظر از حد نصاب های آن کسب کرده اند، به عنوان برگزیدگان دانشگاهی مورد تقدیر دانشگاه قرار می گیرند و آن تعداد از متقاضیان که شرایط معرفی به مرحله دوم را کسب کرده اند به دبیرخانه مرکزی معرفی می شوند.
سال گذشته علاوه بر دانشجویان دانشگاه های تحت پوشش وزارتخانه های علوم و بهداشت دانشجویان دانشگاه آزاد نیز در مراسم دانشجویان نمونه کشوری انتخاب و تقدیر شدند.

NotFoundImage

استفاده از مطالب و اخبار پورتال با ذکر منبع (آدرس صفحه) بلامانع است